Yhteystiedot

Kattoluuri
019 425 2102

Kattoluuri vastaa nopeasti kaikkiin katto- ja ränniremontteja koskeviin kysymyksiin arkisin klo 8-18

Vuotopäivystys 24h
019 425 2218

Vuotopäivystys auttaa, jos tilanne on päällä. Tarkastamme tilanteen, suoritamme tarvittavat ensisuojaukset ja sovimme jatkosta.

Yhteystiedot toimipisteittäin

Toimipiste

Hämeenlinna

Asentajantie 12
13500 Hämeenlinna

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Jonne Vinkki

Jonne Vinkki

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 757 1426

jonne.vinkki@vesivek.fi

Lauri Honkajuuri

Lauri Honkajuuri

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 763 3057

lauri.honkajuuri@vesivek.fi

Jali Salmi

Jali Salmi

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 770 8936

jali.salmi@vesivek.fi

Mika Hietala

Mika Hietala

yksikönpäällikkö

0400 797 484

mika.hietala@vesivek.fi

Tero Hietala

Tero Hietala

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 583 4383

tero.hietala@vesivek.fi

Toimipiste

Joensuu

Lylykoskentie 22
80130 Joensuu

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Tarmo Pääskyvuori

Tarmo Pääskyvuori

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 734 9475

tarmo.paaskyvuori@vesivek.fi

Jussi Savolainen

Jussi Savolainen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 735 8765

jussi.savolainen@vesivek.fi

Petri Tykkyläinen

Petri Tykkyläinen

yksikönpäällikkö

044 712 9206

petri.tykkylainen@vesivek.fi

Joonas Kauppinen

Joonas Kauppinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 734 9874

joonas.kauppinen@vesivek.fi

Kari Juntunen

Kari Juntunen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 722 1872

kari.juntunen@vesivek.fi

Toimipiste

Jyväskylä

Heinämäentie 8
40250 Jyväskylä

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Kalle Ek

Kalle Ek

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 726 1465

kalle.ek@vesivek.fi

Jussi Hyyryläinen

yksikönpäällikkö

045 861 4314

jussi.hyyrylainen@vesivek.fi

Toni Vehniäinen

Toni Vehniäinen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet

044 705 1557

toni.vehniainen@vesivek.fi

Petri Poskela

Petri Poskela

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 730 0597

petri.poskela@vesivek.fi

Mikko Lehtonen

Mikko Lehtonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 730 7509

mikko.lehtonen@vesivek.fi

Kauko Kingelin

Kauko Kingelin

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 641 818

kauko.kingelin@vesivek.fi

Erno Huttunen

Erno Huttunen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 370 0820

erno.huttunen@vesivek.fi

Paavo Eskelinen

Paavo Eskelinen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 425 3728

paavo.eskelinen@vesivek.fi

Toimipiste

Kerava

Sementtikuja 3
04260 Kerava

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Jani Frants

Jani Frants

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 734 8249

jani.frants@vesivek.fi

Tomi Mikkonen

Tomi Mikkonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 774 2826

tomi.mikkonen@vesivek.fi

Anssi Piiroinen

Anssi Piiroinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

043 211 3193

anssi.piiroinen@vesivek.fi

Ossi Tuomi

Ossi Tuomi

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

045 208 4477

ossi.tuomi@vesivek.fi

Antti Piiroinen

Antti Piiroinen

yksikönpäällikkö

044 782 1409

antti.piiroinen@vesivek.fi

Kai Lågas

Kai Lågas

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 743 0049

kai.lagas@vesivek.fi

Mikko Kytöharju

Mikko Kytöharju

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 768 1916

mikko.kytoharju@vesivek.fi

Kai Laisi

Kai Laisi

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 725 729

kai.laisi@vesivek.fi

Markku Kellokoski

Markku Kellokoski

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet, työnjohto

0400 424 861

markku.kellokoski@vesivek.fi

Toimipiste

Kokkola

Lekatie 8 C
67800 Kokkola

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Dan-Otto Norrgård

Dan-Otto Norrgård

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 425 4306

dan-otto.norrgard@vesivek.fi

Robin Gustafsson

Robin Gustafsson

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot, betjäning också på svenska

044 534 0061

robin.gustafsson@vesivek.fi

Antti Typpö

Antti Typpö

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 716 5559

antti.typpo@vesivek.fi

Marko Koskela

Marko Koskela

yksikönpäällikkö

040 550 2167

marko.koskela@vesivek.fi

Jacob Strömberg

Jacob Strömberg

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 715 4865

jacob.stromberg@vesivek.fi

Olli Ranta-Nilkku

Olli Ranta-Nilkku

kattoremontit

omakotitalot

044 764 5428

olli.ranta-nilkku@vesivek.fi

Miro Märsylä

Miro Märsylä

kattoremontit

omakotitalot

044 753 5481

miro.marsyla@vesivek.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 499 3381

pekka.anttila@vesivek.fi

Toimipiste

Kuopio

Takojantie 5
70900 Toivala

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Janne Surakka

Janne Surakka

yksikönpäällikkö

0400 235 235

janne.surakka@vesivek.fi

Jarkko Heikkinen

Jarkko Heikkinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 497 3098

jarkko.heikkinen@vesivek.fi

Pasi Sinisalo

Pasi Sinisalo

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

044 713 3025

pasi.sinisalo@vesivek.fi

Simo Rönkkö

Simo Rönkkö

kattoremontit

omakotitalot

044 714 9629

simo.ronkko@vesivek.fi

Martti Kahelin

Martti Kahelin

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 732 2107

martti.kahelin@vesivek.fi

Mikko Hiltunen

Mikko Hiltunen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 522 9599

mikko.hiltunen@vesivek.fi

Toimipiste

Lahti

Harkkotie 2
15560 Nastola

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Toni Tiljander

Toni Tiljander

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 741 9772

toni.tiljander@vesivek.fi

Harri Kananen

Harri Kananen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 727 0329

harri.kananen@vesivek.fi

Kari Julkunen

Kari Julkunen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 705 8661

kari.julkunen@vesivek.fi

Markku Sundström

Markku Sundström

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet, betjäning också på svenska

040 821 4606

markku.sundstrom@vesivek.fi

Petri Rautavirta

Petri Rautavirta

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

050 430 0118

petri.rautavirta@vesivek.fi

Sampo Katainen

Sampo Katainen

yksikönpäällikkö

044 552 5705

sampo.katainen@vesivek.fi

Tarmo Honkanen

Tarmo Honkanen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

050 534 0601

tarmo.honkanen@vesivek.fi

Matti Hammar

Matti Hammar

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 503 1453

matti.hammar@vesivek.fi

Toimipiste

Lohja

Sauvonrinne 4
08500 Lohja

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Petri Halttunen

Petri Halttunen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 791 3329

petri.halttunen@vesivek.fi

Mikael Heino

Mikael Heino

yksikönpäällikkö

044 773 2484

mikael.heino@vesivek.fi

Kai Laisi

Kai Laisi

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 725 729

kai.laisi@vesivek.fi

Markku Kellokoski

Markku Kellokoski

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet, työnjohto

0400 424 861

markku.kellokoski@vesivek.fi

Jonas Sarkanen

Jonas Sarkanen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot, betjäning också på svenska

044 733 1125

jonas.sarkanen@vesivek.fi

Eerik Piironen

Eerik Piironen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 726 4730

eerik.piironen@vesivek.fi

Mauri Katajala

Mauri Katajala

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 838 8331

mauri.katajala@vesivek.fi

Toimipiste

Mikkeli

Timpurinkatu 7
50100 Mikkeli

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Mika Malinen

Mika Malinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 758 6332

mika.malinen@vesivek.fi

Santeri Suomala

Santeri Suomala

yksikönpäällikkö

044 745 3148

santeri.suomala@vesivek.fi

Arsi Hämäläinen

Arsi Hämäläinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 762 7167

arsi.hamalainen@vesivek.fi

Toimipiste

Nurmijärvi

Ilveskuja 8
01900 Nurmijärvi

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Jere Murto

Jere Murto

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 505 0618

jere.murto@vesivek.fi

Aleksi Vainio

Aleksi Vainio

yksikönpäällikkö

044 700 7320

aleksi.vainio@vesivek.fi

Lasse Tuononen

Lasse Tuononen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 768 4216

lasse.tuononen@vesivek.fi

Samu Toppinen

Samu Toppinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 774 9844

samu.toppinen@vesivek.fi

Simo Saviniemi

Simo Saviniemi

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, työnjohto pientalot

044 751 6163

simo.saviniemi@vesivek.fi

Jens Pitkänen

Jens Pitkänen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 425 2006

jens.pitkanen@vesivek.fi

Kai Laisi

Kai Laisi

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 725 729

kai.laisi@vesivek.fi

Markku Kellokoski

Markku Kellokoski

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet, työnjohto

0400 424 861

markku.kellokoski@vesivek.fi

Toimipiste

Oulu

Merisarantie 5
90440 Kempele

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Hanna Mård

Hanna Mård

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 775 4823

hanna.mard@vesivek.fi

Timo Tissari

Timo Tissari

kattoremontit

omakotitalot

044 774 6613

timo.tissari@vesivek.fi

Jukka Tikkanen

Jukka Tikkanen

kattoremontit

omakotitalot

044 775 7797

jukka.tikkanen@vesivek.fi

Pasi Sääskilahti

Pasi Sääskilahti

kattoremontit

rakennusliikkeet

0400 588 060

pasi.saaskilahti@vesivek.fi

Keijo Savela

Keijo Savela

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

045 888 4162

keijo.savela@vesivek.fi

Jaakko Saukkonen

Jaakko Saukkonen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 353 5676

jaakko.saukkonen@vesivek.fi

Veli-Pekka Poutiainen

Veli-Pekka Poutiainen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

0400 699 455

veli-pekka.poutiainen@vesivek.fi

Aappo Mäkelä

Aappo Mäkelä

kattoremontit

omakotitalot

044 763 5292

aappo.makela@vesivek.fi

Ville-Veikko Kuha

Ville-Veikko Kuha

kattoremontit

omakotitalot

044 754 6689

ville-veikko.kuha@vesivek.fi

Marko Koskela

Marko Koskela

yksikönpäällikkö

040 550 2167

marko.koskela@vesivek.fi

Veli-Matti Keränen

Veli-Matti Keränen

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 721 3866

veli-matti.keranen@vesivek.fi

Jouni Holappa

Jouni Holappa

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 720 9236

jouni.holappa@vesivek.fi

Toimipiste

Pirkkala

Jasperintie 273
33960 Pirkkala

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Jorma Seppälä

Jorma Seppälä

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt

044 729 3752

jorma.seppala@vesivek.fi

Maija Tuominen

Maija Tuominen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 730 9079

maija.tuominen@vesivek.fi

Joonas Salmensuu

Joonas Salmensuu

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 767 5061

joonas.salmensuu@vesivek.fi

Timo Pusa

Timo Pusa

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 544 0594

timo.pusa@vesivek.fi

Ville Piiroinen

Ville Piiroinen

yksikönpäällikkö

040 178 1061

ville.piiroinen@vesivek.fi

Aleksi Pelkonen

Aleksi Pelkonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 783 3837

aleksi.pelkonen@vesivek.fi

Kimmo Kukkonen

Kimmo Kukkonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 670 1003

kimmo.kukkonen@vesivek.fi

Tuomas Kosunen

Tuomas Kosunen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 776 9115

tuomas.kosunen@vesivek.fi

Sanna Kopponen

Sanna Kopponen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 727 4014

sanna.kopponen@vesivek.fi

Nicklas Kirvesmäki

Nicklas Kirvesmäki

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 740 3146

nicklas.kirvesmaki@vesivek.fi

Sami Järvenpää

Sami Järvenpää

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 788 7744

sami.jarvenpaa@vesivek.fi

Ari Inkeroinen

Ari Inkeroinen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

050 913 0956

ari.inkeroinen@vesivek.fi

Samuli Illikainen

Samuli Illikainen

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

040 661 4933

samuli.illikainen@vesivek.fi

Toimipiste

Pori

Hyveläntie 20
28200 Pori

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Jani Tenhonen

Jani Tenhonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 788 8973

jani.tenhonen@vesivek.fi

Anders Nylund

Anders Nylund

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot, betjäning också på svenska

044 201 0565

anders.nylund@vesivek.fi

Kalle Lahdenmaa

Kalle Lahdenmaa

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 780 8993

kalle.lahdenmaa@vesivek.fi

Juhani Kukkakorpi

Juhani Kukkakorpi

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

talotehtaat

0400 857 612

juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

Olli Isomäki

Olli Isomäki

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet

0400 414 785

olli.isomaki@vesivek.fi

Tero Hintikka

Tero Hintikka

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 771 2280

tero.hintikka@vesivek.fi

Jarkko Hannuksela

Jarkko Hannuksela

yksikönpäällikkö

050 910 2681

jarkko.hannuksela@vesivek.fi

Toimipiste

Seinäjoki

Vaihdetie 6
60120 Seinäjoki

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Ensio Manu

Ensio Manu

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 782 5068

ensio.manu@vesivek.fi

Juho Viitala

Juho Viitala

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 737 9608

juho.viitala@vesivek.fi

Markus Syrjälä

Markus Syrjälä

yksikönpäällikkö

044 509 1404

markus.syrjala@vesivek.fi

Samu Poikola

Samu Poikola

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 555 4741

samu.poikola@vesivek.fi

Markus Paananen

Markus Paananen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 706 3944

markus.paananen@vesivek.fi

Sauli Kemppainen

Sauli Kemppainen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 769 0689

sauli.kemppainen@vesivek.fi

Toimipiste

Turku

Vakiotie 9
21420 Lieto

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Petri Valkeisenmäki

Petri Valkeisenmäki

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt

044 734 9751

petri.valkeisenmaki@vesivek.fi

Janne Tirkkonen

Janne Tirkkonen

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 526 526

janne.tirkkonen@vesivek.fi

Jukka Stenij

Jukka Stenij

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 754 8453

jukka.stenij@vesivek.fi

Petri Salmensuu

Petri Salmensuu

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, betjäning också på svenska

044 773 4720

petri.salmensuu@vesivek.fi

Tommi Rustholkarhu

Tommi Rustholkarhu

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 581 1949

tommi.rustholkarhu@vesivek.fi

Antti Penninkangas

Antti Penninkangas

yksikönpäällikkö

0400 953 190

antti.penninkangas@vesivek.fi

Jari Mälkiä

Jari Mälkiä

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 754 2949

jari.malkia@vesivek.fi

Mika Lunden

Mika Lunden

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 713 3021

mika.lunden@vesivek.fi

Aukusti Hannuksela

Aukusti Hannuksela

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 755 8709

aukusti.hannuksela@vesivek.fi

Toimipiste

Vaasa

Silmukkatie 15
65100 Vaasa

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Kim Kattil

Kim Kattil

yksikönpäällikkö, enhetschef

betjäning också på svenska

044 770 3469

kim.kattil@vesivek.fi

Niklas Blomqvist

Niklas Blomqvist

Vesivek-asiantuntija, asunto- ja kiinteistöyhtiöt

Vesivek-sakkunnig, bostads- och fastighetsbolag, betjäning också på svenska

044 750 9459

niklas.blomqvist@vesivek.fi

Toimipiste

Kajaani, jälleenmyyjä

Kettukalliontie 11
87100 Kajaani

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille
Ismo Korhonen

Ismo Korhonen

Vesivek-asiantuntija

KaikenKattava Oy

040 808 5303

ismo.korhonen@vesivek.fi

Satu Kinnunen

Satu Kinnunen

Vesivek-jälleenmyyjä

KaikenKattava Oy

040 801 9488

satu.kinnunen@vesivek.fi

Toimipiste

Rovaniemi, jälleenmyyjä

Saumaajantie 5
96910 Rovaniemi

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille

Santtu Saraste

Vesivek-asiantuntija

PS-Kouru Oy

0400 259 511

santtu.saraste@vesivek.fi

Juhani Komulainen

Juhani Komulainen

Vesivek-asiantuntija

PS-Kouru Oy

0400 393 197

juhani.komulainen@vesivek.fi

Marko Tuoma

Marko Tuoma

Vesivek-asiantuntija, Meri-Lapin alue

PS-Kouru Oy

0400 190 743

marko.tuoma@vesivek.fi

Risto Kukkonen

Risto Kukkonen

Vesivek-jälleenmyyjä

PS-Kouru Oy

0400 397 327

risto.kukkonen@vesivek.fi

Toimipiste

Lappeenranta, jälleenmyyjä

Lentokentäntie 52
53600 Lappeenranta

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille

Maija Rämä

Toimisto

Lappeen Peltisepät Oy

0440 844 922

maija.rama@vesivek.fi

Tuomo Loisa

Peltityönjohto

Lappeen Peltisepät Oy

040 500 6811

tuomo.loisa@vesivek.fi

Mika Oderma

Vesivek-asiantuntija

Lappeen Peltisepät Oy

044 370 0813

mika.oderma@vesivek.fi

Ari Pietiläinen

Ari Pietiläinen

Vesivek-asiantuntija

Lappeen Peltisepät Oy

044 713 5639

ari.pietilainen@vesivek.fi

Petri Haiko

Vesivek-jälleenmyyjä

Lappeen Peltisepät Oy

0400 844 822

petri.haiko@vesivek.fi

Toimipiste

Hallinto, Pirkkala

Jasperintie 273
33960 Pirkkala

Puhelinnumero
019 425 2102
Soita meille

Dustpress image helper error: No image found from the database with the given id.

Laskutustiedot

 

Vesivek Oy 

Y-tunnus: 0951383-0
Verkkolaskutusosoite: 003709513830
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
Sähköpostilaskutusosoite: VesivekOy.FI.P.109352-5@docinbound.com

Paperiset laskut osoitteeseen:

Vesivek Oy
PL 73007
00021 Laskutus

Jälleenmyyjät

Laskutusosoitteet yrityskohtaisesti. Laskutustiedot omalta jälleenmyyjältäsi.