Yhteystiedot

Kattoluuri
019 425 2102

Kattoluuri vastaa nopeasti kaikkiin katto- ja ränniremontteja koskeviin kysymyksiin arkisin klo 8-18

Vuotopäivystys 24h
019 425 2218

Vuotopäivystys auttaa, jos tilanne on päällä. Tarkastamme tilanteen, suoritamme tarvittavat ensisuojaukset ja sovimme jatkosta.

Yhteystiedot toimipisteittäin

Toimipiste

Hämeenlinna

Asentajantie 12
13500 Hämeenlinna

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Jali Salmi

Jali Salmi

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 770 8936

jali.salmi@vesivek.fi

Lauri Honkajuuri

Lauri Honkajuuri

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 763 3057

lauri.honkajuuri@vesivek.fi

Tero Hietala

Tero Hietala

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 583 4383

tero.hietala@vesivek.fi

Mika Hietala

Mika Hietala

yksikönpäällikkö

0400 797 484

mika.hietala@vesivek.fi

Toimipiste

Joensuu

Lylykoskentie 22
80130 Joensuu

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Joonas Kauppinen

Joonas Kauppinen

kattoremontit

omakotitalot

044 734 9874

joonas.kauppinen@vesivek.fi

Kari Juntunen

Kari Juntunen

kattoremontit

omakotitalot

044 722 1872

kari.juntunen@vesivek.fi

Jussi Savolainen

Jussi Savolainen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 735 8765

jussi.savolainen@vesivek.fi

Petri Tykkyläinen

Petri Tykkyläinen

yksikönpäällikkö

044 712 9206

petri.tykkylainen@vesivek.fi

Toimipiste

Jyväskylä

Heinämäentie 8
40250 Jyväskylä

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Petri Poskela

Petri Poskela

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 730 0597

petri.poskela@vesivek.fi

Kalle Ek

Kalle Ek

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 726 1465

kalle.ek@vesivek.fi

Mikko Lehtonen

Mikko Lehtonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 730 7509

mikko.lehtonen@vesivek.fi

Vesa Ekman

Vesa Ekman

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 034 3465

vesa.ekman@vesivek.fi

Toni Vehniäinen

Toni Vehniäinen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet

044 705 1557

toni.vehniainen@vesivek.fi

Paavo Eskelinen

Paavo Eskelinen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 425 3728

paavo.eskelinen@vesivek.fi

Erno Huttunen

Erno Huttunen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 370 0820

erno.huttunen@vesivek.fi

Kauko Kingelin

Kauko Kingelin

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 641 818

kauko.kingelin@vesivek.fi

Jussi Hyyryläinen

yksikönpäällikkö

045 861 4314

jussi.hyyrylainen@vesivek.fi

Toimipiste

Kerava

Sementtikuja 3
04260 Kerava

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Anssi Piiroinen

Anssi Piiroinen

kattoremontit

omakotitalot

043 211 3193

anssi.piiroinen@vesivek.fi

Mikko Kytöharju

Mikko Kytöharju

kattoremontit

omakotitalot

044 768 1916

mikko.kytoharju@vesivek.fi

Jimi Brun

Jimi Brun

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 776 9152

jimi.brun@vesivek.fi

Ossi Tuomi

Ossi Tuomi

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

045 208 4477

ossi.tuomi@vesivek.fi

Kai Lågas

Kai Lågas

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 743 0049

kai.lagas@vesivek.fi

Antti Piiroinen

Antti Piiroinen

yksikönpäällikkö

044 782 1409

antti.piiroinen@vesivek.fi

Toimipiste

Kokkola

Lekatie 8 C
67800 Kokkola

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Olli Ranta-Nilkku

Olli Ranta-Nilkku

kattoremontit

omakotitalot

044 764 5428

olli.ranta-nilkku@vesivek.fi

Miro Märsylä

Miro Märsylä

kattoremontit

omakotitalot

044 753 5481

miro.marsyla@vesivek.fi

Antti Typpö

Antti Typpö

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 716 5559

antti.typpo@vesivek.fi

Aki Mäki

Aki Mäki

kattoremontit

omakotitalot

044 774 2826

aki.maki@vesivek.fi

Pekka Anttila

Pekka Anttila

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 499 3381

pekka.anttila@vesivek.fi

Jacob Strömberg

Jacob Strömberg

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 715 4865

jacob.stromberg@vesivek.fi

Topias Honkaniemi

Topias Honkaniemi

kattoremontit

asunto- ja kiinteistöyhtiöt, omakotitalot

044 723 1546

topias.honkaniemi@vesivek.fi

Kristian Niemi

Kristian Niemi

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

044 748 7938

kristian.niemi@vesivek.fi

Marko Koskela

Marko Koskela

yksikönpäällikkö

040 550 2167

marko.koskela@vesivek.fi

Toimipiste

Kuopio

Takojantie 5
70900 Toivala

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Simo Rönkkö

Simo Rönkkö

kattoremontit

omakotitalot

044 714 9629

simo.ronkko@vesivek.fi

Ilkka Vepsäläinen

Ilkka Vepsäläinen

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 752 4944

ilkka.vepsalainen@vesivek.fi

Martti Kahelin

Martti Kahelin

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 732 2107

martti.kahelin@vesivek.fi

Mikko Hiltunen

Mikko Hiltunen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 522 9599

mikko.hiltunen@vesivek.fi

Jarkko Heikkinen

Jarkko Heikkinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 497 3098

jarkko.heikkinen@vesivek.fi

Pasi Sinisalo

Pasi Sinisalo

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

044 713 3025

pasi.sinisalo@vesivek.fi

Tuomas Honkanen

Tuomas Honkanen

yksikönpäällikkö

044 704 4476

tuomas.honkanen@vesivek.fi

Toimipiste

Lahti

Harkkotie 2
15560 Nastola

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Harri Kananen

Harri Kananen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 727 0329

harri.kananen@vesivek.fi

Kari Julkunen

Kari Julkunen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 705 8661

kari.julkunen@vesivek.fi

Matti Hammar

Matti Hammar

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 503 1453

matti.hammar@vesivek.fi

Petri Rautavirta

Petri Rautavirta

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

050 430 0118

petri.rautavirta@vesivek.fi

Tarmo Honkanen

Tarmo Honkanen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

050 534 0601

tarmo.honkanen@vesivek.fi

Markku Sundström

Markku Sundström

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet

040 821 4606

markku.sundstrom@vesivek.fi

Kari Peltola

Kari Peltola

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

050 340 6807

kari.peltola@vesivek.fi

Sampo Katainen

Sampo Katainen

yksikönpäällikkö

044 552 5705

sampo.katainen@vesivek.fi

Toimipiste

Lohja

Sauvonrinne 4
08500 Lohja

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Jonas Sarkanen

Jonas Sarkanen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot, betjäning också på svenska

044 733 1125

jonas.sarkanen@vesivek.fi

Niko Lahtela

Niko Lahtela

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 724 6208

niko.lahtela@vesivek.fi

Jarno Vigelius

Jarno Vigelius

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 758 3644

jarno.vigelius@vesivek.fi

Eerik Piironen

Eerik Piironen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 726 4730

eerik.piironen@vesivek.fi

Mauri Katajala

Mauri Katajala

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

040 838 8331

mauri.katajala@vesivek.fi

Mikael Heino

Mikael Heino

yksikönpäällikkö

044 773 2484

mikael.heino@vesivek.fi

Toimipiste

Mikkeli

Timpurinkatu 7
50100 Mikkeli

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Mika Malinen

Mika Malinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 758 6332

mika.malinen@vesivek.fi

Arsi Hämäläinen

Arsi Hämäläinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 762 7167

arsi.hamalainen@vesivek.fi

Ari Pietiläinen

Ari Pietiläinen

kattoremontit

omakotitalot

044 732 5864

ari.pietilainen@vesivek.fi

Santeri Suomala

Santeri Suomala

yksikönpäällikkö

044 745 3148

santeri.suomala@vesivek.fi

Toimipiste

Nurmijärvi

Ilveskuja 8
01900 Nurmijärvi

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Jens Pitkänen

Jens Pitkänen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 425 2006

jens.pitkanen@vesivek.fi

Harri Romppainen

Harri Romppainen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 719 3146

harri.romppainen@vesivek.fi

Rale Salonen

Rale Salonen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 506 5797

rale.salonen@vesivek.fi

Samu Toppinen

Samu Toppinen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 774 9844

samu.toppinen@vesivek.fi

Lasse Tuononen

Lasse Tuononen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 768 4216

lasse.tuononen@vesivek.fi

Simo Saviniemi

Simo Saviniemi

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, työnjohto pientalot

044 751 6163

simo.saviniemi@vesivek.fi

Kai Laisi

Kai Laisi

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 725 729

kai.laisi@vesivek.fi

Markku Kellokoski

Markku Kellokoski

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet, työnjohto

0400 424 861

markku.kellokoski@vesivek.fi

Aleksi Vainio

Aleksi Vainio

yksikönpäällikkö

044 700 7320

aleksi.vainio@vesivek.fi

Toimipiste

Oulu

Merisarantie 5
90440 Kempele

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Timo Tissari

Timo Tissari

kattoremontit

omakotitalot

044 774 6613

timo.tissari@vesivek.fi

Aappo Mäkelä

Aappo Mäkelä

kattoremontit

omakotitalot

044 763 5292

aappo.makela@vesivek.fi

Ville-Veikko Kuha

Ville-Veikko Kuha

kattoremontit

omakotitalot

044 754 6689

ville-veikko.kuha@vesivek.fi

Juti Takkula

Juti Takkula

kattoremontit

omakotitalot

044 734 0158

juti.takkula@vesivek.fi

Jukka Tikkanen

Jukka Tikkanen

kattoremontit

omakotitalot

044 775 7797

jukka.tikkanen@vesivek.fi

Heikki Kinnunen

Heikki Kinnunen

kattoremontit

omakotitalot

044 705 4296

heikki.kinnunen@vesivek.fi

Keijo Savela

Keijo Savela

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

045 888 4162

keijo.savela@vesivek.fi

Jouni Holappa

Jouni Holappa

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 720 9236

jouni.holappa@vesivek.fi

Veli-Matti Keränen

Veli-Matti Keränen

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 721 3866

veli-matti.keranen@vesivek.fi

Hannu Leivo

Hannu Leivo

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 425 4306

hannu.leivo@vesivek.fi

Jaakko Saukkonen

Jaakko Saukkonen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 353 5676

jaakko.saukkonen@vesivek.fi

Veli-Pekka Poutiainen

Veli-Pekka Poutiainen

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

0400 699 455

veli-pekka.poutiainen@vesivek.fi

Pasi Sääskilahti

Pasi Sääskilahti

kattoremontit

rakennusliikkeet

0400 588 060

pasi.saaskilahti@vesivek.fi

Marko Koskela

Marko Koskela

yksikönpäällikkö

040 550 2167

marko.koskela@vesivek.fi

Toimipiste

Pirkkala

Jasperintie 273
33960 Pirkkala

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Aleksi Pelkonen

Aleksi Pelkonen

kattoremontit

omakotitalot

044 783 3837

aleksi.pelkonen@vesivek.fi

Joonas Salmensuu

Joonas Salmensuu

kattoremontit

omakotitalot

044 767 5061

joonas.salmensuu@vesivek.fi

Kimmo Kukkonen

Kimmo Kukkonen

kattoremontit

omakotitalot

040 670 1003

kimmo.kukkonen@vesivek.fi

Maija Tuominen

Maija Tuominen

kattoremontit

omakotitalot

040 730 9079

maija.tuominen@vesivek.fi

Timo Pusa

Timo Pusa

kattoremontit

omakotitalot

044 544 0594

timo.pusa@vesivek.fi

Nicklas Kirvesmäki

Nicklas Kirvesmäki

kattoremontit

omakotitalot

040 740 3146

nicklas.kirvesmaki@vesivek.fi

Sanna Kopponen

Sanna Kopponen

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 727 4014

sanna.kopponen@vesivek.fi

Tuomas Kosunen

Tuomas Kosunen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 776 9115

tuomas.kosunen@vesivek.fi

Ari Inkeroinen

Ari Inkeroinen

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

050 913 0956

ari.inkeroinen@vesivek.fi

Sami Järvenpää

Sami Järvenpää

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 788 7744

sami.jarvenpaa@vesivek.fi

Samuli Illikainen

Samuli Illikainen

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

040 661 4933

samuli.illikainen@vesivek.fi

Ville Piiroinen

Ville Piiroinen

yksikönpäällikkö

040 178 1061

ville.piiroinen@vesivek.fi

Toimipiste

Pori

Hyveläntie 20
28200 Pori

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Anders Nylund

Anders Nylund

kattoremontit

omakotitalot, betjäning också på svenska

044 201 0565

anders.nylund@vesivek.fi

Jani Tenhonen

Jani Tenhonen

kattoremontit

omakotitalot

044 788 8973

jani.tenhonen@vesivek.fi

Kalle Lahdenmaa

Kalle Lahdenmaa

kattoremontit

omakotitalot

044 780 8993

kalle.lahdenmaa@vesivek.fi

Tero Hintikka

Tero Hintikka

ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 771 2280

tero.hintikka@vesivek.fi

Juhani Kukkakorpi

Juhani Kukkakorpi

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

talotehtaat

0400 857 612

juhani.kukkakorpi@vesivek.fi

Olli Isomäki

Olli Isomäki

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt, rakennusliikkeet

0400 414 785

olli.isomaki@vesivek.fi

Jarkko Hannuksela

Jarkko Hannuksela

yksikönpäällikkö

050 910 2681

jarkko.hannuksela@vesivek.fi

Toimipiste

Seinäjoki

Vaihdetie 6
60120 Seinäjoki

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Aleksi Karhu

Aleksi Karhu

kattoremontit

omakotitalot

044 786 6770

aleksi.karhu@vesivek.fi

Sauli Kemppainen

Sauli Kemppainen

kattoremontit

omakotitalot

044 769 0689

sauli.kemppainen@vesivek.fi

Janne Virtala

Janne Virtala

kattoremontit

omakotitalot

044 791 3329

janne.virtala@vesivek.fi

Markus Paananen

Markus Paananen

kattoremontit

omakotitalot

044 706 3944

markus.paananen@vesivek.fi

Samu Poikola

Samu Poikola

kattoremontit

omakotitalot

044 555 4741

samu.poikola@vesivek.fi

Juho Viitala

Juho Viitala

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 737 9608

juho.viitala@vesivek.fi

Markus Syrjälä

Markus Syrjälä

yksikönpäällikkö

044 509 1404

markus.syrjala@vesivek.fi

Toimipiste

Turku

Vakiotie 9
21420 Lieto

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Tommi Rustholkarhu

Tommi Rustholkarhu

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

040 581 1949

tommi.rustholkarhu@vesivek.fi

Aukusti Hannuksela

Aukusti Hannuksela

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 755 8709

aukusti.hannuksela@vesivek.fi

Dan Tuominen

Dan Tuominen

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

0440 515 477

dan.tuominen@vesivek.fi

Samuli Marjamäki

Samuli Marjamäki

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 706 3584

samuli.marjamaki@vesivek.fi

Marko Pirttilä

Marko Pirttilä

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 572 0046

marko.pirttila@vesivek.fi

Jukka Stenij

Jukka Stenij

kattoremontit, ränni- ja kattoturvatuotteet

omakotitalot

044 754 8453

jukka.stenij@vesivek.fi

Jari Mälkiä

Jari Mälkiä

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 754 2949

jari.malkia@vesivek.fi

Petri Salmensuu

Petri Salmensuu

kattoremontit

asunto-ja kiinteistöyhtiöt, betjäning också på svenska

044 773 4720

petri.salmensuu@vesivek.fi

Petri Valkeisenmäki

Petri Valkeisenmäki

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto- ja kiinteistöyhtiöt

044 734 9751

petri.valkeisenmaki@vesivek.fi

Mika Lunden

Mika Lunden

ränni- ja kattoturvatuotteet

asunto-ja kiinteistöyhtiöt

044 713 3021

mika.lunden@vesivek.fi

Jari Mäkelä

Jari Mäkelä

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 522 332

jari.makela@vesivek.fi

Janne Tirkkonen

Janne Tirkkonen

ränni- ja kattoturvatuotteet

rakennusliikkeet

0400 526 526

janne.tirkkonen@vesivek.fi

Antti Penninkangas

Antti Penninkangas

yksikönpäällikkö

0400 953 190

antti.penninkangas@vesivek.fi

Toimipiste

Vaasa

Silmukkatie 15
65100 Vaasa

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Niklas Blomqvist

Niklas Blomqvist

Vesivek-asiantuntija, omakotitalot

Vesivek-sakkunnig, egnahemshus

044 750 9459

niklas.blomqvist@vesivek.fi

Laura Annala

Laura Annala

Vesivek-asiantuntija, omakotitalot

Vesivek-sakkunnig, egnahemshus

044 705 2573

laura.annala@vesivek.fi

Jarmo Määttä

Jarmo Määttä

Vesivek-asiantuntija, asunto-ja kiinteistöyhtiöt

Vesivek-sakkunnig, bostads- och fastighetsbolag

0400 866 718

jarmo.maatta@vesivek.fi

Kim Kattil

Kim Kattil

yksikönpäällikkö

enhetschef, betjäning också på svenska

044 770 3469

kim.kattil@vesivek.fi

Toimipiste

Kajaani, jälleenmyyjä

Kettukalliontie 11
87100 Kajaani

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Ismo Korhonen

Ismo Korhonen

Vesivek-asiantuntija

KaikenKattava Oy

040 808 5303

ismo.korhonen@vesivek.fi

Satu Kinnunen

Satu Kinnunen

Vesivek-jälleenmyyjä

KaikenKattava Oy

040 801 9488

satu.kinnunen@vesivek.fi

Toimipiste

Rovaniemi, jälleenmyyjä

Saumaajantie 5
96910 Rovaniemi

Puhelin
019 425 2102
Soita meille
Juhani Komulainen

Juhani Komulainen

Vesivek-asiantuntija

PS-Kouru Oy

0400 393 197

juhani.komulainen@vesivek.fi

Marko Tuoma

Marko Tuoma

Vesivek-asiantuntija

PS-Kouru Oy

0400 190 743

marko.tuoma@vesivek.fi

Santtu Saraste

Vesivek-asiantuntija

PS-Kouru Oy

0400 259 511

santtu.saraste@vesivek.fi

Risto Kukkonen

Risto Kukkonen

Vesivek-jälleenmyyjä

PS-Kouru Oy

0400 397 327

risto.kukkonen@vesivek.fi

Toimipiste

Lappeenranta, jälleenmyyjä

Lentokentäntie 52
53600 Lappeenranta

Puhelin
019 425 2102
Soita meille

Mika Oderma

Vesivek-asiantuntija

Lappeen Peltisepät Oy

044 370 0813

mika.oderma@vesivek.fi

Samuli Kuruaho

Vesivek-asiantuntija

Lappeen Peltisepät Oy

040 755 1504

samuli.kuruaho@vesivek.fi

Tuomo Loisa

Peltityönjohto

Lappeen Peltisepät Oy

040 500 6811

tuomo.loisa@vesivek.fi

Maija Rämä

Toimisto

Lappeen Peltisepät Oy

0440 844 922

maija.rama@vesivek.fi

Petri Haiko

Vesivek-jälleenmyyjä

Lappeen Peltisepät Oy

0400 844 822

petri.haiko@vesivek.fi

Toimipiste

Hallinto, Pirkkala

Jasperintie 273
33960 Pirkkala

Puhelin
019 425 2102
Soita meille

Hanna Laakso

asiakaspalvelu

044 721 1520

hanna.laakso@vesivek.fi

Iris Nurmioja

osto- ja myyntilaskut

044 774 0060

iris.nurmioja@vesivek.fi

Kristina Lehtonen

osto- ja myyntilaskut

044 741 9969

kristina.lehtonen@vesivek.fi

Outi Tast

henkilöstöhallinto

046 878 3820

outi.tast@vesivek.fi

Veera Ropo

henkilöstöhallinto

044 755 4510

veera.ropo@vesivek.fi

Sari Koivu

kirjanpitopäällikkö

0400 913 278

sari.koivu@vesivek.fi

Susanna Kumpulainen

talouspäällikkö

044 774 6076

susanna.kumpulainen@vesivek.fi

Jari Pohja

tekninen johtaja

+358 400 622 920

jari.pohja@vesivek.fi

Juha Hyväri

aluejohtaja

0400 570 949

juha.hyvari@vesivek.fi

Tuomas Pelkonen

aluejohtaja

0400 804 747

tuomas.pelkonen@vesivek.fi

Anssi Huttunen

aluejohtaja

0400 227 790

anssi.huttunen@vesivek.fi

Juha Leino

myynnin valmentaja

044 779 9748

juha.leino@vesivek.fi

Mikko Pelkonen

myynnin valmentaja

0440 830 075

mikko.pelkonen@vesivek.fi

Tuomas Syrjälä

myynnin valmentaja

045 270 1590

tuomas.syrjala@vesivek.fi

Timo Skarp

myynnin valmentaja

0400 917 239

timo.skarp@vesivek.fi

Timo Kautto

myynti

040 559 9003

timo.kautto@vesivek.fi

Juha Kautto

markkinointi

markkinointi ja mainonta

040 533 8900

juha.kautto@vesivek.fi

Sirpa Lehtola

markkinointi

AD, mainonnan suunnittelu

040 415 3704

sirpa.lehtola@vesivek.fi

Hanne Keidasto

varatoimitusjohtaja

Deputy CEO

040 840 5252

hanne.keidasto@vesivek.fi

Kimmo Riihimäki

toimitusjohtaja

0400 730 671

kimmo.riihimaki@vesivek.fi

Laskutustiedot

 

Vesivek Oy 

Y-tunnus: 0951383-0
Verkkolaskutusosoite: 003709513830
Verkkolaskutusoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattorin välittäjätunnus: E204503
Sähköpostilaskutusosoite: VesivekOy.FI.P.109352-5@docinbound.com

Paperiset laskut osoitteeseen:

Vesivek Oy
PL 73007
00021 Laskutus

Jälleenmyyjät

Laskutusosoitteet yrityskohtaisesti. Laskutustiedot omalta jälleenmyyjältäsi.